Biedrība Viss Kandavai

Lekcija, iedvesmas stāsti “PAŠ- darīšana” kopā ar Kristīni Zamurajevu

01.04.2015 18:00

Biedrība ”Viss Kandavai” sadarbībā ar kopā strādāšanas vietu "DarbaVieta”, rīkoja lekciju, iedvesmas stāstus “PAŠ- darīšana” kopā ar Kristīni Zamurajevu.

Klausījāmies iedvesmas stāstus par sadarbību, kopā strādāšanu, dalīšanos ar resursiem, zināšanām, kontaktiem, kopīgu projektu uzsākšanu, kādus realizē mazas cilvēku grupas, kopienas, kurām pamatā ir ierobežota pieeja dažādiem resursiem. Šie ir stāsti par apziņu, ka pilsēta pieder visiem un ikviens to veido ar savu darbību, vai grauj ar bezdarbību.

Mērķauditorija - cilvēki, kas meklē iespējas vai jau ir uzsākuši savu darbību. Cilvēki, kuriem nepieciešams kāds pozitīvs, iedvesmojošs grūdiens.

Kristīne Zamurajeva ir pašnodarbināto kopā srādāšanas vietas "DarbaVieta" līdzīpašniece, starptautiskā "Social Innovators connected" tīkla līdzorganizatore un neatkarīga mazu uzņēmumu definēšanās speciāliste. Ikdienā Kristīne strādā ar cilvēkiem, kas paši sevi nodarbina, dibina savus uzņēmumus un veido lietas pēc pašu iniciatīvas principa. Stāvot līdzās 'pašdarbības' uzplaukumam, Kristīne ir novērojusi, kas ir kopīgs tiem, kas sāk, un kas kopīgs tiem, kuriem izdodas.

back to top