Biedrība Viss Kandavai

Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikums02.02.2016

Sadarbībā ar bedrības biedriem tapis video par Kandavas valsts lauksaimniecības tehnikumu.printēt

LEGO paplašinājumu komplektu iegāde K. Mīlenba vidusskolas Robotikas pūlciņa attīstībai14.09.2015

Biedrība "Viss Kandavai" sadarbībā ar Kandavas novada iespēju fondu projekta "Dari pats" ietvaros, iegādājās 4 LEGO paplašinājumu komplektus K. Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Robotikas pulciņa iespēju paplašināšanai. Kopsumā komplekti izmaksāja 430 €, kur 400 € finansēja Kandavas novada iespēju fonds.

printēt

Lekcija, iedvesmas stāsti “PAŠ- darīšana” kopā ar Kristīni Zamurajevu

01.04.2015 18:00

Biedrība ”Viss Kandavai” sadarbībā ar kopā strādāšanas vietu "DarbaVieta”, rīkoja lekciju, iedvesmas stāstus “PAŠ- darīšana” kopā ar Kristīni Zamurajevu.

Klausījāmies iedvesmas stāstus par sadarbību, kopā strādāšanu, dalīšanos ar resursiem, zināšanām, kontaktiem, kopīgu projektu uzsākšanu, kādus realizē mazas cilvēku grupas, kopienas, kurām pamatā ir ierobežota pieeja dažādiem resursiem. Šie ir stāsti par apziņu, ka pilsēta pieder visiem un ikviens to veido ar savu darbību, vai grauj ar bezdarbību.

Mērķauditorija - cilvēki, kas meklē iespējas vai jau ir uzsākuši savu darbību. Cilvēki, kuriem nepieciešams kāds pozitīvs, iedvesmojošs grūdiens.

Kristīne Zamurajeva ir pašnodarbināto kopā srādāšanas vietas "DarbaVieta" līdzīpašniece, starptautiskā "Social Innovators connected" tīkla līdzorganizatore un neatkarīga mazu uzņēmumu definēšanās speciāliste. Ikdienā Kristīne strādā ar cilvēkiem, kas paši sevi nodarbina, dibina savus uzņēmumus un veido lietas pēc pašu iniciatīvas principa. Stāvot līdzās 'pašdarbības' uzplaukumam, Kristīne ir novērojusi, kas ir kopīgs tiem, kas sāk, un kas kopīgs tiem, kuriem izdodas.

back to top